İstanbul Etkinlik

Gas & Power Network
Elektrik, Doğal Gaz, Alternatif Enerji Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı ENERJİ FUARCILIK ORGANİZASYON SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ tarafından hazırlanmaktadır.
Detay
02 Nis 10:00
Bahçe Dünyası Fuarı
Bahçe ve peyzaj ile ilgili tüm ürün ve hizmetlerin tek çatı altında sergilendiği, sektörün en büyük fuarı olma özelliği taşıyan, BAHÇE DÜNYASI, 10. İstanbul Bahçe Mobilyaları, Bahçe Mimarisi, Peyzajı, Bahçe Bitkileri ve Aksesuarları Fuarı.
Detay
02 Nis 10:00
Petroleum İstanbul Fuarı
12. Uluslararası Petrol, LPG, Madeni Yağ, Ekipman ve Teknoloji Fuarı ,ENERJİ FUARCILIK ORGANİZASYON SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ tarafından hazırlanmaktadır.
Detay
02 Nis 10:00
Samsun İnşaat Fuarı
Yapı, İnşaat Malzemeleri, Tesisat, Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Doğalgaz ve Teknojileri Fuarı
Detay
02 Nis 10:00
Ideal Home Uluslararası Ev Eşyaları ve Züccaciye Fuarı
2005 yılından beri düzenlenen ve Türk züccaciye sektörünü, dünya ticaretine köprü kılan Life Media Fuarcılık organizasyonu İdeal Home Fuarı’nın bu yıl 10.su düzenlenecek.
Detay
02 Nis 10:00
Nev Konseri
NEV İstanbul Konseri, NEV Ankara Konseri ve NEV İzmir konseri ile konser etkinliklerine devam ediyor. Nev hayranları bu NEV Konserini kaçırmayın.
Detay
02 Nis 21:00
Niyazi Koyuncu Konseri
Karadeniz’in genç sesi Niyazi Koyuncu müzikseverler ile buluşuyor, Niyazi Koyuncu Konseri tüm müzikseverleri bekliyor...
Detay
03 Nis 20:30
Anadolu Ateşi
Anadolu Ateşi'nin temel konsepti medeniyetler buluşmasıdır. Doğu ile batı kültürlerinin buluşmasını hedefleyen, evrensel barış mesajları veren bir dans portresidir.
Detay
03 Nis 21:00
Yaşar Konseri
Türk pop müziğine unutulmaz eserler kazandıran Yaşar konser etkinliklerine devam ediyor. Yaşar konserini kaçırmayın.
Detay
03 Nis 22:00
Birsen Tezer Konseri
Birsen Tezer vereceği konser ile müzikseverler ile buluşuyor, hayranlarına duyurulur.
Detay
03 Nis 22:30
Pepee Konseri
4 yıldır ekranlarda çocuklarla buluşan ve söylediği şarkılar ile tüm Türkiye'nin kalbine taht kuran Pepee en sevilen şarkılarıyla sahnede.
Detay
04 Nis 12:00